KADIN KOLLARI KUMLUCA’NIN MUHTARLARIYLA BULUŞTU  
21.10.2021
65
Yazı Boyutu: A- A+

 

CHP Kadın Kolları Antalya İl Başkanı Nilüfer Deveci; Kumluca Belediye Meclis Üyesi Rabia Demir ve CHP Kumluca Kadın Kolları Başkanı Buket Kaymak ve Yönetim Kurullarıyla birlikte,

19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle Kumluca İlçe Muhtarlar Derneği’ne ziyarette bulunarak, Kumluca Muhtarlar Derneği Başkanı İbrahim Songur ve Kumluca’nın Muhtarlarıyla bir araya geldi.

Muhtarlarla beraber sohbet eden ve fikir alışverişinde bulunan Nilüfer Deveci, tüm muhtarlar adına Kumluca Muhtarlar Derneği Başkanı İbrahim Songur’a çiçek takdim etti.

Muhtarların demokrasinin temel taşı olduğunu, demokrasinin muhtarlıklardan başladığını vurgulayan Deveci, "Hiçbir partinin üyesi olmadan, hiçbir partinin logosunu, amblemini kullanamadan sadece kendi adıyla seçime girilen muhtarlık görevi, demokrasi seçiminin saf örneğidir. Demokrasi işleyişinde ve kamu idaresinde önemli bir yere sahip muhtarlarımızın, 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyorum.” Dedi.

Nilüfer Deveci, Cumhuriyet Halk Partisi’nin; muhtarların temsil alanında karşı karşıya kaldıkları belirsizlikleri ortadan kaldıracak, özlük haklarını ve çalışma koşullarını iyileştirecek düzenlemeleri gerçekleştireceğini belirterek konuşmasını sonlandırdı.

Kumluca Belediye Meclis Üyesi Rabia Demir; “Belediyemiz olarak, muhtarlarımızla eşgüdümlü çalışmaya devam edeceğiz. Her türlü ihtiyaç ve sorunun çözümü konusunda yanınızdayız.” diyerek Muhtarlar Günü’nü kutladı.